Apt 01 Com 02 Quartos 5 Min Do Centro E Argentina
| Δωρεάν Wi-Fi Δωμάτια με δωρεάν WiFi | Δωρεάν πάρκινγκ | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή |
| Γρήγορο check-in/ -out | Σπα & Ευεξία Σολάριουμ | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Apt 01 Com 02 Quartos 5 Min Do Centro E Argentina Φοζ ντο Ιγκουασού απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από το Υδάτινο Πάρκο Acquamania και περίπου 4 χλμ. από το Τζαμί Omar Ibn Al-Khattab. Σ' αυτό το διαμέρισμα επίσης παρέχεται Wi-Fi και ιδιωτικό χώρο στάθμευσης.
Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 3 χλμ. από τη Γέφυρα Tancredo Neves, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Ο Κήπος με Κολίμπρια απέχει περίπου 15 λεπτά οδικώς από αυτό το κατάλυμα.
Το Apt 01 Com 02 Quartos 5 Min Do Centro E Argentina διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με όλες τις απαραίτητες συσκευές. Το αεροδρόμιο Καταρράκτες Ιγκουάσου βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. Οι παροχές, όπως σολάριουμ, συμβάλλουν στην ποιότητα της διαμονής.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Casino de Suboficiales y Gendarmes4,7 χλμ.
- Εμπορικό Κέντρο Mercosul3,1 χλμ.
- Casa Museo El Angel de la Selva4,2 χλμ.
- Duty Free Shop Puerto Iguazu4,1 χλμ.
- Supermarket Route 12 SRL4,2 χλμ.
- Δημοτικό Νοσοκομείο4,8 χλμ.
- Frontier Centre4,2 χλμ.
- Casino4,6 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δωρεάν πάρκινγκ
- 24ωρη υποδοχή
- Γρήγορο check-in/ -out
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Δωμάτιο με θυρίδες
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Σολάριουμ
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Έπιπλα κήπου
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Θα βρω πάρκινγκ στο το Apt 01 Com 02 Quartos 5 Min Do Centro E Argentina;
Το το Apt 01 Com 02 Quartos 5 Min Do Centro E Argentina παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο Καταρράκτες Ιγκουάσου από το το Apt 01 Com 02 Quartos 5 Min Do Centro E Argentina;
Ανάμεσα στο Καταρράκτες Ιγκουάσου και το το Apt 01 Com 02 Quartos 5 Min Do Centro E Argentina είναι 5 χλμ. απόσταση. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το Apt 01 Com 02 Quartos 5 Min Do Centro E Argentina;
Οι επισκέπτες του το Apt 01 Com 02 Quartos 5 Min Do Centro E Argentina μπορούν να φέρουν κατοικίδια.